NASZE ZASOBY

Tabor ma kluczowe znaczenie dla jakości i efektywności transportu kolejowego. Jesteśmy ekspertem w wydajnej logistyce kolejowej i częścią grupy obejmującej swoją działalnością całą Europę, dysponujemy więc potrzebnymi zasobami – zarówno lokomotywami, jak i wagonami towarowymi. Flota lokomotyw Captrain Polska obejmuje dostosowane do potrzeb naszych Klientów lokomotywy elektryczne (w tym wielosystemowe), spalinowe z silnikiem wysokoprężnym i manewrowe. Dzięki systematycznym inwestycjom już 40% naszego taboru jest naszą własnością. Również nasze wagony towarowe można dostosować do indywidualnych potrzeb. Oznacza to: optymalne wykorzystanie, krótkie czasy realizacji i bezpieczny, niezawodny transport.


Dobrze utrzymane, bezpieczne na torach

W Wołowie posiadamy nasz własny specjalistyczny warsztat. To redukuje koszty i gwarantuje wysoką dostępność lokomotyw i wagonów. Obecnie przeprowadzamy naprawy i przeglądy lokomotyw do poziomu P3.

Nieustannie się rozwijamy, aby w przyszłości oferować naprawy i inspekcje do poziomu P4. Dodatkowo, jako część międzynarodowej grupy przedsiębiorstw mamy dostęp do puli dodatkowych zasobów, dzięki czemu możemy elastycznie dostosowywać się do oczekiwań naszych Klientów.