Referencje

Niezależnie od tego, czy chodzi o usługi trakcyjne, operacje na bocznicach czy zintegrowaną logistykę dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klienta, Captrain Polska sprosta każdemu wyzwaniu związanemu z transportem kolejowym. Uwzględniając specyficzne potrzeby i wymagania, takie jak ramy czasowe załadunków, czas transportu, ilości lub inne parametry transportu, zapewniamy właściwe rozwiązania. Każdy Klient jest na bieżąco informowany o całym procesie – od planowania procedur operacyjnych po koordynację. W ten sposób zapewniamy przejrzystość i stałe udoskonalanie naszych usług.

Usługi przewozowe

Szybko, bezpiecznie i niezawodnie od punktu załadunku do punktu rozładunku. Krajowe lub transgraniczne, nasze usługi przewozowe pozwalają dostarczyć Twoje towary ze stacji nadania do stacji przeznaczenia, nawet gdy dystans do pokonania wynosi kilka tysięcy kilometrów i wymaga przejazdu przez wiele krajów. Niezawodność, bezpieczeństwo i jakość to podstawy naszego działania. W naszej ofercie zawarte są kompleksowe usługi informacyjne (monitoring 24/7 bądź śledzenie przesyłki przez dostęp do systemu GPS) oraz zarządzanie wagonami uszkodzonymi, co umożliwia najlepsze wykorzystanie zasobów oraz zapewnia minimalizację kosztów.


Zintegrowana logistyka

Koncepcje transportu dopasowane do Twoich potrzeb. Lokalna koordynacja, zarządzanie pełnym łańcuchem dostaw, dostarczanie wagonów, operacje manewrowe i usługi towarzyszące: Captrain Polska jako dostawca tych usług zapewnia kompleksowe rozwiązania logistyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb z jednego źródła. Łączymy logistykę przemysłową z usługami regionalnymi i dalekobieżnymi, wykorzystując nowoczesny tabor oraz tworząc transgraniczne systemy transportu kolejowego - lokalnie, regionalnie oraz w całej Europie.


Kolejowa obsługa przemysłu

Kompletna kolejowa obsługa logistyczna produkcji. Planowanie, dostarczanie i utrzymanie pojazdów, operacje kolejowe, nie wspominając o wszystkich naszych dodatkowych usługach - Captrain Polska świadczy usługi całościowej obsługi przemysłu, w szczególności przyzakładowych bocznic kolejowych oraz terminali kontenerowych. Oferujemy kompleksową obsługę logistyczną Twojego terenu przemysłowego.