Praca

W Captrain Polska cenimy sobie rzetelność, inicjatywę i profesjonalizm. Jeśli uważasz, że posiadasz odpowiednie umiejętności i chcesz dołączyć do naszego zespołu, skontaktuj się z naszym Działem Personalnym telefonicznie lub mailowo.

Mechanik napraw taboru kolejowego, Elektryk napraw taboru kolejowego

Zakres obowiązków

  • wykonywanie zadań związanych z przeglądami okresowymi lokomotyw spalinowych oraz elektrycznych, w tym usuwanie awarii taboru

Wymagania:

  • wyształcenie minimum zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe (warunek niekonieczny)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Sumienność

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole
  • Wsparcie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Fundusz socjalny, w tym m. in. wczasy "pod gruszą"
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji m. in. poprzez udział w szkoleniach

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie swojej aplikacji (CV + list motywacyjny) do dnia 28.02.2021 na adres: biuro@captrain.pl. Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną do siedziby naszej Spółki lub przez komunikator internetowy (Skype, Teams).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)