Praca

W Captrain Polska cenimy sobie rzetelność, inicjatywę i profesjonalizm. Jeśli uważasz, że posiadasz odpowiednie umiejętności i chcesz dołączyć do naszego zespołu, skontaktuj się z naszym Działem Personalnym telefonicznie lub mailowo.

Maszynista

Zakres obowiązków

  • Obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy liniowej i manewrowej
  • Prowadzenie pociągów towarowych po sieci PLK i innych zarządców infrastruktury oraz bocznic
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą maszynisty
  • Sprawowanie opieki nad stanem technicznym i wyposażeniem pojazdu trakcyjnego

Wymagania:

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w prowadzeniu lokomotywy elektrycznej i/lub spalinowej
  • Uprawnienia do prowadzenia pojazdów kolejowych (Świadectwo uzupełniające maszynisty, Licencja)
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Mile widziane posiadanie dodatkowych uprawnień na stanowiska: rewident taboru, ustawiacz, manewrowy, kierownik pociągu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę
  • Świadczenia z funduszu socjalnego, pakiet medyczny

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: przemyslaw.skwarka@captrain.pl, lub kontakt pod numerem telefonu tel. 666 340 778.

Dokumenty muszą zawierać klauzulę o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji na stanowisko Maszynista (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Mechanik napraw taboru kolejowego, Elektryk napraw taboru kolejowego

  • wykonywanie zadań związanych z przeglądami okresowymi lokomotyw spalinowych oraz elektrycznych, w tym usuwanie awarii taboru

Wymagania:

  • wyształcenie minimum zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe (warunek niekonieczny)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Sumienność

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole
  • Wsparcie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Fundusz socjalny, w tym m. in. wczasy "pod gruszą"
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji m. in. poprzez udział w szkoleniach

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie swojej aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres: biuro@captrain.pl. Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną do siedziby naszej Spółki lub przez komunikator internetowy (Skype, Teams).

Dokumenty muszą zawierać klauzulę o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji na stanowisko Mechanik / Elektryk (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).