Praca

W Captrain Polska cenimy sobie rzetelność, inicjatywę i profesjonalizm. Jeśli uważasz, że posiadasz odpowiednie umiejętności i chcesz dołączyć do naszego zespołu, skontaktuj się z naszym Działem Personalnym telefonicznie lub mailowo.

Specjalista ds. obsługi klienta / Spedytor

Zakres obowiązków:

  • organizacja i nadzór nad transportem kombinowanym (drogowy + kolejowy)
  • kontrola i nadzór nad dokumentacją
  • bieżąca współpraca z Działem Operacyjnym
  • bieżący kontakt z klientem (telefoniczny i mailowy)
  • rozliczanie oraz analiza obsługiwanych zleceń
  • analizowanie oraz wypracowywanie jak najkorzystniejszych warunków transportowych

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe związane z branżą lub wyższe ekonomiczne
  • doświadczenie min. roczne w pracy na podobnym stanowisku (logistyka/transport samochodowy)
  • znajomość rynku transportowego, w tym firm przewozowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość konwencji CMR
  • znajomość prawidłowego obiegu dokumentacji zleceniodawca-przewoźnik-odbiorca
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, obowiązkowość, nastawienie na realizację celu, samodzielność, dyspozycyjność, zaangażowanie
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • zorientowanie na dokładność i szczegóły w zmieniającym się otoczeniu
  • wysokie umiejętności organizacyjne i planowania
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku, w międzynarodowej firmie transportowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w firmie będącej częścią grupy międzynarodowej
  • szkolenia podnoszące umiejętności i kwalifikacje
  • bezpłatną opiekę medyczną

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie swojej aplikacji (CV + list motywacyjny) do dnia 30 września 2020 na adres: biuro@captrain.pl. Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną do siedziby naszej Spółki lub przez komunikator internetowy (Skype, Teams).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)